فروش فرش
خانه / فرش فانتزی / مرکز فروش گلیم و گبه کاشان به صورت عمده

مرکز فروش گلیم و گبه کاشان به صورت عمده

گلیم و گبه های ماشینی ازتولیدات جدید در حوزه فرش می باشند که امروزه در کنار فرشها از استقبال خوب مشتریان روبرو بوده است مرکز فروش گلیم و گبه کاشان با قیمت های مناسب خود موجب جلب رضایت مشتریان در سطح کشور شده است

تفاوت گلیم و گبه در چیست؟

گلیم و گبه محصولات شناخته شده ایی هستند که سال های فبل کسی اشنایی زیادی با انها نداشت طرح های زیبا فوق العاده این محصولات توسط تولید کنندگان بازار خوبی را در بین مشتریان ایجاد نموده است.

تفاوت گلیم و گبه

 

گلیم ها بافت های متفاوتی از گبه های ماشینی داشته و حتی نوع بافت و مواد اولیه انها نیز در خیلی از موارد با یکدیگر متفاوت بوده که هرکس تفاوت انها را در نوع و شکل ظاهری ان به راحتی می تواند احساس نماید.گبه ضاهری به مانند فرش ها داشته و دارای پرز می باشد اما گلیم بافت گره مانند داشته که از  سطحی یکنواخت برخوردار میباشد.

اما این دو محصول را بعضا با طرح و نقشه های مشابه نیز تولید می نمایند طرح های ایم محصول برگرفته از طرح های سنتی و قدیمی ست که در حال حاضراین طرح های سنتی نیز برای علاقه مندان به صورت دستبافت نیز تولید می شود.

 

 

گلیم و گبه های سنتی از اثار برجسته ایی هستند که برای کفرش خانه ها از انه استفاده می نمایند طرح های زیبای انها گذر تامین نیاز بیشتر جنبه زینتی برای خانه داشته که فضای سنتی زیبایی را برای خانه ایجاد می نماید.

جنبه های زینتی گلیم فرشها بسیار زیاد می باشد که داشتن این اثار زیبا برای مصرف کنندگان نوعی ارزش و محسوب می شود.

 

فروش بی نظیر گلیم و گبه های کاشان

 

اما طرح های زیبای گلیم و گبه فرش های ماشینی در خانه یک فضای مدرن و سنتی را با یکدیگر به هم پیونده زنده که جلو هایی خاص را برای خانه به همراه خواهد داشت.

مرکز فروش گلیم و گبه کاشان با مدل هری متنوع بسیار زیاد انتخاب های مختلف مشتریان را ایجاد نموده است فروش این طرح ها در مدل های مختلف خود در سایت های تجاری برای تمام مشتریان عرضه می گردد.

 

مرکز فروش گلیم و گبه

 

با مشاوره رایگان  ما با مدیریت فروش اطلاعات دلخواه خود را دریافت نمایید.

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳۸۷۰۱۵۳۴

مطلب پیشنهادی

خرید گلیم فرش راه پله

خرید گلیم فرش راه پله با قیمت کارخانه کاشان

خرید گلیم فرش راه پله و انواع فرش های فانتزی پله و راه رو با …

کانال تلگرام