فروش فرش
خانه / پشتی / فروش ویژه انواع پشتی دیواری به صورت عمده

فروش ویژه انواع پشتی دیواری به صورت عمده

انواع پشتی دیواری ، پشتی های خانگی ، پشتی های منزل وانواع پشتی های ماشینی کاشان را با طرح های جدید و قیمت های مناسب و ارزان را می توانید با همراهی سایت های ما خریداری نمایید.

 

 

پشتی های دیواری قدیمی

پشتی ها که به عناوینی همچون پشتی منزل ، پشتی دیواری ،پشتی خانگی نیز نام برده می شود جزو اسباب و لوازم ضروری در قدیم در خانه ها به کار برده می شد

این پشتی ها با رویه های متفاوتی مصرف می شد مثلا انواع پارچه و یا نمد و به مرور بعد با بافت فرش های دست بافت رویه ها را نیز از فرش های دستبافت تهیه نمودند که از محبوبیت زیادی بین خانواده روبرو شد.

با مبلمان شدن زندگی ها از مصرف این پشتی ها کمی کاسته گرددید و به جای ان از مبلمان های راحتی استفاده نمودند.

پشتی فرش های دیواری قدیمی که از رویه های فرش دستبافت استفاد می شد درون انها را معمولا از پرز ها و ضایعات همان قالی های دست بافت استفاده می گردید که دارای وزن سنگینی می بود که برای جابجایی انها برای خانم های خانه دار کمی مشکل و سخت به نظر می رسید.

ولی همواره این پشتی ها مورد علاقه و توجه مردم در هرکجای ایران بوده است.

 

پشتی های دیواری جدید

پشتی های دیواری جدید یا پشتی فرش ها یکی از محبوب ترین نوع پشتی ها می باشد که مورد توجه مردم می باشد

و امروزه بیشتر مردم به طرح و سبک های سنتی میل و علاقه پیدا نموده اند و این پشتی ها هم از همین نوع اقلانم سنتی می باشند که توانسته اند باز در خانه ها دوبار جایگاه خود را بدست بیاورند.

کما اینکه طرح های پشتی فرش های جدید با طرح های متنوع فرش خود عامل دیگری است که افزایش علاقه مردم را به این طرح های زیبا افزون تر نموده است.

از بهترین طرح های پشتی فرش های دیواری می توان به طرح هی افشان، حوض نقره ، ناردون ، باغ معلق و مدل های زیاد انها اشاره کرد که بیشتر در رنگ های سرمه ایی ، کرم و گردویی تولید می شود.

 

تولید پشتی های دیواری در کاشان

کاشان مرکز فروش انواع پشتی دیواری با رویه های فرش ماشینی می باشد که که به پشتی های ماشینی نیز شهرت دارد و در این راستا توانسته تولید بالایی را در این زمینه داشته باشد. کارخانه های فرش تولید این رویه را ها یکی از تولیدات اصلی خود قرار داده که بسیاری از ان نیز به کشور های همسایه صادر می شود.

این رویه ها که با جنس و الیاف خود فرش ها بافته می شود از نضر تراکم و کیفیت نیز همانند فرش ها می باشد که این مورد پشتی فرش های کاشان را از دیگر پشتی ها متمایز نموده است

رویه ها پس از بافت توسط کارگاه های دوخت پشتی با پارچه های مخصوص دوخت خورده شده و برای راحتی مشتریان زیپی نیز برای انها در نظر گرفته می شود که هنگام تعویض و یا شستشوی رویه بتوانند به راحتی انرا از یونولیت یا فوم های که در داخل ان می باشد جدا نمایند.

یکی از بهترین نوع پشتی ها که از تولید بالایی برخوردار می باشد پشتی فرش با یونولیت می باشد که به واسطه و زن سبک ان و دوام خوبی که دارد برای مشتریان قابل پسند بوده است.

 

فروش انواع پشتی های دیواری

این پشتی از تقاضا و فروش بالایی روبرو بوده است که وجود کارگاه های متعدد دوخت پشتی وعمده فروشان زیادی که در زمینه رویه های پشتی فعالیت می نمایند بیانگر این گفته دارد ویکی از فعالیت های پر منفعت این حوزه می باشد که کالاهای تولید چه از پشتی و رویه های پشتی به اقصا نقاط میهن ارسال شده و همچنین کشور های های همسایه از مشتریان پر طرفدار این محصول بوده که صادرات قابل توجهی را به همراه داشته است.

به واسطه تنوع زیاد نوع فرش های ماشینی تولید کنند گان سعی می نمایند که طرح های پشتی ها را نیز همانند فرش ها تولید کنند تا زیبایی بیشتری را برای خانه به همراه داشته باشد. و این عاملی شده که توجه مردم را به این پشتی ها بیشتر نموده است.

 

انواع پشتی دیواری

 

فروش ویژه و عمده پشتی های دیواری کاشان

فروش انواع پشتی دیواری به صورت عمده از مجموعه ما شرایط ویژه ایی را برای مشتریان به همراه داشته که مشتریان بتوانند این محصولات را با قیمت های مناسب به تهیه و خریداری نمایند.

خدمات سایت های ما به مشتریان وفادارما عرضه محصولات با کیفیت وبا کمترین هزینه وارسال سریع به مشتریان بوده که رضایت مداری مشتریان را همیشه در دستور کار خود داشته است

شما می توانید با سفارش انواع این پشتی فرش های ماشینی از طریق سایت های تجاری ما با مزایای قابل توجهی برخوردار باشید که می توان از انها به

  • سبک بودن
  • قیمت مناسب
  • قابلیت شستشو ی اسان
  • تعویض رویه و یا فوم داخل پشتی
  • تنوع در طرح های زیبا

در محصولات ما اشاره نمود.

عرضه انواع پشتی دیواری با رویه های فرش و انواع پشتی ههای سنتی جدید با طرح ها و رنگ بندی های منحصر به فرد را دراین سایتها به شما پیشنهاد می نماییم که با تماس با می توانید با مشاوره رایگان اطلاعات لازم را در جهت انواع قیمت و طرح ها و مدلهای گوناگون جویا باشید.

مدیریت فروش

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵-۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

 

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پشتی ماشینی

ارزانترین قیمت انواع پشتی ماشینی فرش کاشان

قیمت انواع پشتی ماشینی و پشتی های دیواری و انواع پشتی های منزل با قیمت …

کانال تلگرام