فروش فرش
خانه / فرش فانتزی / خرید گلیم فرش زیبا با مدل های متنوع از کارخانه

خرید گلیم فرش زیبا با مدل های متنوع از کارخانه

گلیم فرش های ماشینی از محصولاتی است که با توجه به علاقه مردم به اثار هنری و سنتی توانسته بازر خوبی را بین مردم داشته باشد.این گلیم فرش ها در طرح های متنوع تولید می شودکه برای خرید گلیم فرش زیبا سایت های تجاری ما را مشاهده نمایید.

این طرح ها که بیشتر الهام گرفته از طرح های سنتی و قدیمی می باشد با رنگ های زیبا ومتنوعی که در بافت انها به کار می رود اثر زیبا و جذابی را به وجود اورده است.

 

خصوصیات گلیم فرش ها

 

گلیم ها معمولا به مانند فرش های ماشینی پرز ندارند وسطحی صاف و هم سطح داشته و الیاف به کار برده شده در ان از الیاف پلی استر بوده که باعث می شود بافت ان براق باشد و نمای زیباتری را ایجاد می نماید.

به واسطه سطح براقی که دارد شستشوی ونظافت  این گلیم فرش ها راحتر انجام می گیرید  و قیمت مناسب ان مردم را مجاب نموده که رو به این محصول زیبا اورده وبیشتر در اشپزخانه و یا به صورت کناره در راه پله و را هرو ها از ان استفاده نمایند.

 

 

وزن سبک این گلیم فرش مزیت دیگری است که قابل توجه می باشد چراکه در صورت کثیف شدن ان به را حتی می توانی شستشو نمایی و دوباره از ان استفاده نمایی

به همین واسطه این گلیم را در جاهایی پر رفت و امد استفاده می نمایند و یا در مکانهایی به مانند اشپزخانه که احتمال کثیف و چرب شدن انها به مراتب بیشتر  بوده که شما می توانید به راحتی انها را شسته و استفاده نمایید.

 

نمایندگی فروش گلیم فرش

 

سایت های تجاری ما با بهره گیری از دانش و تجربه خود و باارتباط با برترین شرکت های تولید  سعی در انتخاب بهترین طرحهای این گلیم ها با کیفیت مطلوب برای ارایه به مشتریان داشته و نگاه مشتری مداری و رضایت انها را در روند کاری خود همواره داشته است.

 

 

برای خرید گلیم فرش زیبا با طرح های منحصر به فرد و دیگر محصولات فرش با ما تماس بگیرید.

شماره تماس:

وحید رضا کاظمی

۰۹۱۳۸۷۰۱۵۳۴

 

مطلب پیشنهادی

خرید گلیم فرش راه پله

خرید گلیم فرش راه پله با قیمت کارخانه کاشان

خرید گلیم فرش راه پله و انواع فرش های فانتزی پله و راه رو با …

کانال تلگرام