فروش فرش
خانه / فرش فانتزی / خرید گلیم فرش ارزان بدون واسطه از کارخانه

خرید گلیم فرش ارزان بدون واسطه از کارخانه

گلیم ها هنرمندانه نقش خورده اند و تار و پود آن ها در هم تنیده است و زیباترین نقش ها را رقم زده اند. برای خرید گلیم فرش ارزان که بسیار زیبا و مرغوب است، با ما در این سایت اینترنتی همراه باشید.

گلیم هنر سنتی سرزمین ماست و از دیرباز به عنوان زیر انداز استفاده می شده و طرفداران بسیار زیادی داشته است و در حال حاضر نیز نه تنها به عنوان یک هنر سنتی توسط هنرمندان کشور ما بافته و به نقاط مختلف جهان عرضه می شود، بلکه کارخانجات تولیدی نیز با ماشین های مخصوص خود اقدام به تهیه و تولید این گونه گلیم ها نموده اند که در نوع خود بی نظیر هستند.

 

خرید گلیم فرش ارزان

 

نمایندگی فروش گلیم فرش ارزان

 

سایت ما نیز یکی از نمایندگان فروش گلیم در ایران است و تمام تلاش خود را به کار برده است تا بتواند بهترین و عالی ترین محصولات خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

گلیم های بافته شده در کارخانجات کاشان بسیار مرغوب و با کیفیت بوده اند و اصالت همیشگی گلیم را حفظ کرده اند و با طرح ها و نقش های بسیار زیبا در خدمت شما همراهان عزیز هستند.

 

قیمت بهترین گلیم فرش ارزان

 

 

 

انواع گلیم های معروف در ایران

  • گلیم ایل شاهسون
  • گلیم لری
  • گلیم بلوچ
  • گلیم خمسه

 

فروشگاه اینترنتی گلیم فرش ارزان

 

برای خرید زیباترین و خوش نقش و نگار ترین گلیم های موجود در ایران، با فروشگاه اینترنتی ما همراه باشید و بهترین گلیم مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

طرح ها و نقش های گلیم های موجود در سایت ما بسیار زیبا و چشم نواز بوده و دل هر بیننده ای را به خود جذب می نماید و می تواند یک هدیه ی زیبا و مناسب برای کسی باشد که بسیار او را دوست می دارید و به او عشق می ورزید و دوست دارید هدیه ای بی نظیر و منحصر به فرد به او تقدیم نمایید.

 

 

جهت سفارش انواع خرید گلیم فرش ارزان به صورت عمده و جزء با ما تماس داشته باشید.

شماره تماس:

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳۸۷۰۱۵۳۴

۰۹۳۸۰۳۶۳۹۲۹

مطلب پیشنهادی

خرید گلیم فرش راه پله

خرید گلیم فرش راه پله با قیمت کارخانه کاشان

خرید گلیم فرش راه پله و انواع فرش های فانتزی پله و راه رو با …

کانال تلگرام