فروش فرش
خانه / پشتی / خرید پشتی های سنتی جدید به صورت عمده

خرید پشتی های سنتی جدید به صورت عمده

خرید انواع پشتی های سنتی جدید و انواع پشتی های منزل و پشتی های دیواری در طرح های متنوع و زیبا در  سایت های ما  به صورت اینترنتی امکان پذیر می باشد.

 

پشتی سنتی ۱۴

 

پشتی های سنتی جدید

پشتی سنتی یکی از ملزومات اصلی جهت خانواده‌ها است که دوست دارند خانه هایشان را به سبک سنتی طراحی نمایند. کما اینکه پشتی سنتی یکی از اسباب منازل در قدیم بوده و همیشه این حس  سنتی بودن را در میان مردم داشته.
در جایی که پشتی های جدید امروزی با طرح ها و نقشه های الگو گرفته از فرش های ماشینی تنوع و زیبایی خاصی را به خانه ها می‌دهد.

انواع پشتی های سنتی

مدل های پشتی های سنتی متنوع و متفاوت بوده و شاید در مناطق مختلف کشور نیز مدل های ان متفاوت باشد

از جمله:

  • پشتی های مبلی
  • پشتی قالی یا پشتی فرش
  • پشتی خلیجی
  • پشتی ترمه
  • پشتی ترککمن

و همانطور که گفته شد ممکن است که در بعضی از مناطق کشور تنها بعضی از این مدل ها را استفاده کنند مثلا پشتی های خلیجی که مختص مناطق عرب زبان و مناطق جنوبی کشور بوده و یا پشتی های مبلی که بیشتر ین تولید ان در شهر یزد می باشد و یا پشتی های ترکمن که که همانطور که از نامش پیدا است متعلق به مناطق ترکمن نشین کشور می باشد.

ولی این طور نمی باشد که هر پشتی مختص استفاده همان منطقه باشد چراکه مثلا پشتی های سنتی  ترکمن تقریبا بین  اکثریت مردم محبوبیت داشته و استفاده می نمایند و یا برای پشتی فرش های سنتی نیز به همین منوال بوده است.

مدل های تولید انواع پشتی ها نیز متفاوت بوده و و هر کدام به فراخور مدلش از مواد اولیه متفاوتی استفاده می نمایند.

 

 

تفاوت پشتی های سنتی جدید با مدلهای قدیمی

اما ببینیم چه تفاوتی بین پشتی های قدیمی و پشتی های جدید وجود دارد.
یکی از معایب پشتی های سنتی قدیم وزن سنگین آنها به واسطه مواد به کار رفته در آن بود که بیشتر از پشم و پنبه بود و این باعث اشکال در جابه‌جایی در آن می‌شد و یا اگر کثیف می‌شد شستن و تمیز کردن آن معضلی دیگر بود.
ولی امروزه با بکار بردن روش های جدید مثل یونیت فشرده به جای پنبه یا پشم این پشتی ها بسیار سبک بوده و بواسطه همین به راحتی قابل حمل بوده و در صورت کثیف شدن رویه آن راجدا کرده و به راحتی شسته شده دوباره می توانند از ان استفاده نمایند.
به واسطه  این مزایا و و قابلیت هااست که امروزه کماکان پشتی های جدیدجایگاه خود را در بین مردم حفظ نموده و از  استقبال خوبی برقرار است.

تولید پشتی های سنتی

پشتی های از لوازمی هستند که با وجود مبلمان شدن بسیار از زندگی ها ولی همچنان بسیار پرطرفدار بوده و همچنان تولید انواع در اکثر مناطق کشور انجام می گیرد

چیزی که امروزه شاهدیم این است که باز می بینیم مردم به طرف طرح های سنتی میل پیدا نموده  و ارامش  و حال هوایی را که با این سبک ها و در کنار انها احساس می کنند را دوست می دارند به همین جهت امروزه بر رستوران ها وباغ تالاراهای سنتی اضافه شده و رو به ازدیاد می باشد

پشتی فرش ها یکی از پر مصرف ترین نوع پشتی های سنتی می باشد که امروز نیز مدل های ماشینی و جدید ان هنوز از تولید بالایی رو برو می باشد.

پشتی سنتی ۱۵خرید اینترنتی پشتی های سنتی

 

خرید انواع پشتی های سنتی به صورت های مختلف انجام می پذیرد که مسلما برای مشتریان در اقصی نقاط کشور خرید انواع مدل های ان شاید در همان شهر امکان پذیر نباشد.

مجموعه ما برای رفاه حال مشتریان با ایجاد سایت های اینترنتی فروش انواع این پشتی ها را برای مشتریان فراهم اورده تا هر کجای ایران که باشند به راحتی بتوانند این محصول را در درب منزل تحویل بگیرند.

یکی از بهترین نوع خرید برای مشتریان به صورت اینترنتی می باشد که به دلیل خریدی بدون واسطه قیمت های مناسب و ارزانی را برای مشتریان به همراه خواهد داشت.

گروه تجاری ما برای مشتریان اعم از مغازه داران نیز این محصول را به صورت عمده و و با قیمت های مناسبتر در اختیار انها قرار می دهد که بتوانند با قیمت های مناسبتری در اختیار مشتریان خود قرار دهند

برای خرید پشتی های سنتی جدید و انواع محصولات گلیم فرش و گبه فرش های سنتی در طرحهای متنوع از کارخانجات شهر کاشان با ماتماس بگیرید.

وحیدرضا کاظمی 

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵-۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

 

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پشتی ماشینی

ارزانترین قیمت انواع پشتی ماشینی فرش کاشان

قیمت انواع پشتی ماشینی و پشتی های دیواری و انواع پشتی های منزل با قیمت …

کانال تلگرام