فروش فرش
خانه / پشتی / انواع پشتی جدید به صورت عمده تولید کارخانه های فرش کاشان

انواع پشتی جدید به صورت عمده تولید کارخانه های فرش کاشان

انواع پشتی جدید با مدل ها و طرح های جدید انواع پشتی های دیواری ، پشتی های منزل با رویه های فرش بافت و تولید کارخانه های کاشان با قیمت های ارزان و معمولی به مشتریان از طریق سایت های ما به فروش می رسد.

 

انواع پشتی جدید

انواع پشتی های قدیمی

پشتی ها که  با نام های پشتی های منزل و پشتی های دیواری نیز شناخته می شود یکی از لوازم ضروری در زندگی هستند که در حال حاضر نیز بسیاری از مردم از آن ها استفاده می کنند.

شاید فکر کنید در زندگی ماشینی امروزه، جایی برای پشتی های منزل سنتی و قدیمی باقی نمانده است و معمولاً بیشتر خانه ها مبله هستند و برای نشستن از صندلی های راحتی استفاده می کنند؛ اما باید بدانید که پشتی همچنان طرفداران خاص خود را دارد و کسانی که از دیرباز با پشتی ها انس برقرار نموده اند، هنوز هم که هنوز است از طرفداران پشتی های سنتی هستند.

پشتی های قدیمی با طرح های سنتی از اولین پشتی هایی بودند که مورد استفاده قرار می گرفتند پشتی ها را معمولا با رویه های مختلفی لز جمله فرشهای قالی دست بافت و یا پارچه های ذخیم استفاده می نمودند که به مرورو انواع مدل های انها تولید و وارد بازار گردید.

 

پشتی های جدید

اما به مرور طرح های پشتی های دیواری بهتر و زیبا تر گردید تا به امروز طرح های جدید پشتی بسیار متنوع شده است

از بهترین انواع پشتی های ماشینی جدید می توان به پشتیی های فرش ماشینی اشاره نمود که در طرح ها و نقشه های فرش های ماشینی تولید و بافت کارخانه های فرش ماشینی کاشان بافته و تولید می گردد.

البته مدل های مختلف این پشتی ها در بازار وجود دارد که نسبت به پشتی های قدیمی دارای مزیت های ویژه ایی است که برای مشتریان قابل پسند بوده است .

یکی از مزیت های پشتی های جدید طرح های زیبای ان می باشد که بسیار چشم نواز بوده و برای زیبایی دکوراسیون های منزل بسیار مناسب می باشد علاوه بران پشتی های جدید با روشهای جدید و مناسبی تولید می شود که کیفیت انها بهتر شده است.

 

تولید کننده مستقیم انواع پشتی جدید

یکی از بیشترین تولید کنند گان پشتی های دیواری فرش ماشینی شهر کاشان می باشد که مراکز تولید فرش های ماشینی را نیز در بر داشته و از این باب دارای شهرت جهانی نیز می باشد. که در تولید پشتی ماشینی نیز در کشور توانسته پیشتاز باشد.

پشتی ماشینی رویه هایی به مانند فرش های ماشینی داشته که توسط همان دستگاههای تولید فرش ماشینی بافت و تولید می شود معمولا رویه ها را در کنار فرش های ۹ متری بافت می نمایند تا از ظرفیت باقی ماند تا فرش های ۱۲ بتوانند حد اکثر بهره وری را داشته باشند.

این رویه ها در کارگاهای تولید پشتی به پشتی تبدیل و به بازار عرضه می شود .

 

 

قیمت عمده انواع پشتی جدید

مهمترین عامل قیمت پشتی ماشینی جدید کاشان رویه های انها می باشد این رویه ها با تراکم و طرح های ماند فرش نظیر ۷۰۰،۱۰۰۰،۱۲۰۰شاه و در مدل های مختلف بافت می گردد.

از قیمت های ارزان و مناسب پشتی فرش دیواری که برای سفره خانه های سنتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد پشتی ها با رویه های ۴۴۰ شانه می باشد که قیمتی به مراتب ارزانتر از دیگر پشتی ها دارد.

پشتی های فرش جدید را به دو صورت پشتی های پرزی و پشتی های فوم و یا یونولیتی تولید می نماید که هر کدام قیمت های متفاوتی داشته که قیمت های پشتی های یونولیتی ارزانتر از مدل دیگر انها می باشد.

 

انواع پشتی جدید

 

مرکز پخش و فروش انواع پشتی جدید

از مراکز عمده پخش پشتی فرش های منزل  نیز شهر کاشان می باشد که به مانند فرش های ماشینی فروش انبوه این محصولات را برای مشتریان  به تمام شهر های کشورفراهم نموده است.

سایت اینترنتی ما در تلاش است تا انواع و اقسام پشتی های جدید منزل و پشتی دیواری تولید کاشان  را برای شما عزیزان آماده نماید و در دسترس شما قرار دهد.

پشتی های آماده شده در این سایت از بهترین کارخانه های بافت و تولید فرش در کاشان هستند که این کارخانه ها در زمینه ی تولید پشتی و فرش های ماشینی نیز اقدام نموده اند.

مزایای استفاده از پشتی های ارائه شده در سایت ما

  • دارای کیفیت و جنسی بسیار عالی
  • قیمتی ارزان و مناسب
  • بافت شده در بهترین کارخانجات شهر کاشان
  • دارای طرح ها و نقش های متنوع و زیبا

روکش پشتی های ارائه شده در سایت ما از جنس بسیار عالی است و شما می توانید با خیال راحت این پشتی ها را تهیه نموده و از آن ها استفاده نمایید.

تمام تلاش ما و همکارانمان در این فروشگاه اینترنتی بر این است که پشتی هایی که تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار می دهید، از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار بوده و راحتی و آسایش را برای شما عزیزان به ارمغان آورد و شما از خرید از این سایت راضی و خشنود باشید.

برای خرید پشتی ماشینی با انواع  طرح های جدید پشتی می توانید با تماس با شما ره های زیر از مدیریت فروش ما اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

شماره تماس:

وحیدرضاکاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵-۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

 

انواع پشتی جدید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطلب پیشنهادی

خرید روپشتی

خرید روپشتی فرش به صورت عمده از کاشان

پشتی ماشینی مجموعه ای از طرح ها و نقشه های سنتی است که در مجالس …

کانال تلگرام