فروش فرش
خانه / پشتی / ارزانترین قیمت انواع پشتی ماشینی فرش کاشان

ارزانترین قیمت انواع پشتی ماشینی فرش کاشان

قیمت انواع پشتی ماشینی و پشتی های دیواری و انواع پشتی های منزل با قیمت های ارزان و مناسب و با قیمتی برابر تولید کارخانه های کاشان به مشتریان در سراسر ایران عرضه می شود

پشتی های سنتی زیبنده منازل

همه به نوعی پشتی سنتی را معمولا از قدیم الایام تا به الان در هر خانه ایی مشاهده می کردیم.

پشتی های سنتی به منزله استراحت تکیه گازه  مهمان در هر خانه ایی بوده ولی به نحوی باعث زیبایی و زینت اتاق ها هم از انها استفاده می نمودند و معمولا برای مهمانها نشانه احترام و تکریم انها می بودبه همین دلیل وجود انها در هر خانه ایی واجب بود.

امروزه نیز با وجود تنوع مبلمان های خانگی ولی بازهم شاهدیم وجود پشتی ها در هر خانه ایی که از ان استفاده می نماید فضایی متفاوت را از سبک سنتی  تداعی می نماید که با وجود زیبایی دکوراسیون های مدرن با همه چشم نوازی اش ولی هنوز این سبک وطراحی فضاها مورد پسند خیلی از مردم جامعه است.

وجود پشتی در کنار لوازم سنتی مثل سماور های زغالی وگلیم و گبه های سنتی فضایی بس دلنشین را ایجاد می نماید که کسی نیست که از در کنار بودن چنین فضایی از زیبایی و سادگی احساس خرسندی ننماید.

پشتی های سنتی در هر مدلی تولید می شده که پشتی های با رویه های قالی و یا فرش های دست بافت کاشان از رایج ترین نوع انها می باشد. که امروزه نیز مدل های ماشینی ان نیز از استقبال خوبی روبرو می باشد.

 

 

مرکز تولید پشتی فرش

 

از قدیم تا امروز کاشان به عنوان صاحب نام ترین تولید کننده های فرش دست باف و امروزه فرش های ماشینی نه برای ایران بلکه برای جهانیان بوده است مسلما این پشتی ها که رویه های ان ها از جنس خود فرش می باشد نیز از جمله این اقلام است که توانسته در تولید انبوه ان برای کشور و یا صادرات پیشتاز باشد

کاشان معدن اصلی تولید کننده های انواع فرش ماشینی می باشد که تولید این رویه های فرش را نیز در برنامه های تولید کنندگان می باشد

این رویه ها بیشتر  در کنار فرش های ۹ متری تولید می شود که بتوانند ظرفیت اضافی دستگاههای تولید فرش را تا متراژ ۱۲ متر پر نمایند و به همین خاطر برای قیمت های ان نسبت به فرش از بهای بسیار کمتری در نظر می گیرند تا برای مصرف کنند گان به صرفه باشد.

طرح های پشتی ماشینی بسیار متنوع می باشد ولی بسیاری از مدل های پشتی را  با طرح های فرش های ماشینی هم شکل بافته می شود که در زیبایی دکوراسیون منازل بسیار موثر می باشد.

وجود تولید کنند گان زیادی که در شهر کاشان و جود دارد باعث افزایش کیفیت و تنوع در طرح های پشتی ها شده تا مشتریان بیشتری را به خود جلب نمایند.

 

 

 

انواع پشتی های ماشینی

پشتی فرش های ماشینی با مدل ها وانوع مختلفی تولید می شوند که بعضا نوع جنس انها و یا طرح های انها با یکدیگر متفاوت می باشد و لی مهمترین شاخصه در تفاوت این مدل ها جنس انها می باشد که برای مشتریان بسیار مهم بوده و ارزش و بهای ان نیز با دیگر مدل های پشتی فرش متفاوت می باشد

امکان دارد در انواع پشتی ها طرح های ان شبیه به یکدیگر بوده ولی مهمتر از ان جنس پشتی و یا دستگاهی است که ان را تولید می نماید می باشد  ودر این جا منظور از بافت برای پشتی رویه های ان ها می باشد که بسیار تعیین کننده برای ارزش پشتی می باشد.

رویهای پشتی را در الیاف مختلفی تولید نموده که عبارتند از

  • مواد الیاف اکرولیک
  • الیاف پلی استر
  • الیاف بی سی اف
  • الیاف ترکیبی

و یک شاخصه دیگر برای تفاوت در مدل ها ی این پشتی ها کیفیت بافت رویه می باشد که به صورت ۵۰۰٫۷۰۰،۱۰۰۰،۱۲۰۰شانه بافته می شود که باز می بینیم که هر چه تراکم پشتی ها بیشتر باشد برای مشتریان دل پسند تر خواهد بود.

البته مواد داخل پشتی ها هم بسیار مهم بوده و امروزه تولید پشتی فرش ها را با دو مدل پشتی های پرزی و پشتی های یونولیتی تولید می نمایند که مدل پشتی های پرزی به واسطه زمان بیشتری که برای تولید ان صرف  می شود و هم به واسطه مواد استفاده شده در داخل انها قیمت بیشتری خواهد داشت.

 

قیمت انواع پشتی دیواری فرش کاشان

قیمت انواع پشتی دیواری را همانطور که بیان شد اصلی ترین تعیین کننده قیمت انها رویه ههای انها می باشد که در کیفیت های متنوعی تولید و به بازار عرضه می شود

مسلما رویه های با الیاف اکرولیک که از نخ پنبه می باشد از فیمت بالاتری رو برو می باشد.

قیمت پشتی ماشینی ارزان در انواع پشتی های کاشان را می توان از رویه های با قیمت ارزانتر تولید نمود که برای بسیاری از جا ها به مانند سفره خانه های سنتی  ویا باغ ها بسیار مناسب می باشد.وشاید بسیاری از مشتریان به دنبال قیمت های معمولی پشتی می باشند که ما می توانیم با هر قیمتی که مشتریان در صدد هزینه برای پشتی باشند برای انها اماده نماییم.

البته پشتی با رویه های ۱۰۰۰و ۱۲۰۰شانه از بهترین مدل پشتی است که با قیمتی بالاتر به فروش می رسد. این مدل پشتی ها طرح های بسیار زیبایی دارد که به واسطه تراکم بالای انها تصویری زیباتری را برای بیننده به نمایش می گذارد.

البته شاخصه دیگری برای تعیین پشتی ها مواد داخل پشتی ها می باشد که همانطور که گفته شد پشتی ها را در مدل پشتی های پرزی و یونولیتی تولید می شود که پشتی های پرزی از قیمت بالاتری برخوردار بوده ولی به واسطه نگهداری اسان انها و همینطور وزن انها که سبکتر ازپشتی های پرزی می باشد از تولید و مصرف بشتری برخوردار بوده و مشتریان این نوع پشتی ها را بیشتر مورد استفاده قرار می دهند.

 

قیمت انواع پشتی ماشینی

 

فروش عمده پشتی های ماشینی

امروزه بر علاقه مندان  به فضاهای سنتی هر روزه اضافه می شود وجود سفره خانه هایی با سبک سنتی که هر روز بر تعداد انها در سطح شهر ها و روستا ها و بافت های قدیمی و باستانی بیشتر می شود دال بر این قضیه می باشد.

فروش های عمده انواع پشتی ها یکی از راه های فروش می باشد که مجموعه ما با ارایه بهترین قیمت های انواع پشتی ها به صورت عمده و اینترنتی در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

مجموعه سایت های تجاری ما با استقبال از این رغبت و تمایل مشتریان بهترین و زیباترین محصولات سنتی از قبیل  پشتی فرش ،گلیم فرش  و گبه های ماشینی را با طرح های سنتی  و اصیل  به مشتریان عرضه می نماید.

 

قیمت انواع پشتی ماشینی

 

جهت مشاهد قیمت انواع پشتی ماشینی و سفارش دیگر محصولات با ما تماس داشته باشید.

 

tarhbastan@gmail.com

شماره تماس:

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳۸۷۰۱۵۳۴

۰۹۳۸۰۳۶۳۹۲۹

مطلب پیشنهادی

جدیدترین پشتی دیواری

جدیدترین پشتی دیواری با قیمت عمده و مناسب

جدیدترین پشتی دیواری و انواع پشتی منزل و پشتی های خانگی با طرح های زیبای …

کانال تلگرام